O mnie

Od zawsze chcąca od życia więcej, nienawidząca nudy i rutyny. Młoda farmaceutka obrażona na system, który ogranicza nasze możliwości. Na studiach nie tylko Koło Naukowe i sucha wiedza, ale też Samorząd Studentów i wolontariat.

Teraz dwa lata w aptece i niedosyt wielki niedosyt… czego?

Roli jaką spełniamy. Braku prowadzenia szeroko pojętej i jak potrzebnej opieki farmaceutycznej. Poświęcenia więcej czasu, uwagi i cierpliwości pacjentowi. Niemożności przeskoczenia niedorzecznych przepisów i w końcu okazania empatii.

Dialogu między lekarzem a farmaceutą, który tak naprawdę nie istnieje a przecież tak wiele mógłby pomóc, ułatwić życie. Lekarze czasem zbyt dumni by zapytać, farmaceuci żądni zemsty za nieczytelne i niepoprawne recepty a przecież można inaczej…

Jedności i zgodności z kolegami po fachu w momentach, w których powinniśmy powalczyć o wspólny i pacjentów interes.

W końcu zdecydowałam się napisać bloga dla Was wszystkich dla pacjentów, farmaceutów i lekarzy. Nigdy nie byłam najlepsza z polskiego, więc wybaczcie mi błędy wszelkiego rodzaju, ale nie o to tu chodzi. Inspiracją będzie moja codzienna praca, która w przypadku medyków nie powinna być tylko pracą, ale też pasją. Chciałabym, abyście towarzyszyli mi w zdobywaniu doświadczenia, w odkrywaniu nowych możliwości i pokonywaniu przeszkód.

Leave a Reply